Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Malda ir patyrimai
nepriskirti kategorijai
Man šis klausimas iškilo dar paauglystėje: Kas aš? Ką aš čia žemėje darau? Žinau kad yra Dievas tikiu juo, ir manau mes čia turime įveikti savo baimes o gal tai, ką vadiname karma...

2 Atsakymų

0 balsų
Tu esi Dievo kūrinys sukurtas geriems darbams per Jėzų Kristų, šlovinti Dievą, mylėti jį visa savo esybe ir savo artimą kaip save patį.
Ką tu čia žemėje darai? Dalis atsakymo pirmame teiginyje. Na, beveik visas.
Mes turime įveikti ne tik savo baimes. Mes turime kiekvieną dieną kovoti su savo kūniškumu, savo nusistatymu, savo netikėjimu ir silpnumais. Mes esame karo zonoje kiekvieną dieną - nors daugelis to nesuprantame. Mūšis dėl mūsų sielų vyksta kiekvieną dieną mūsų mintyse, galvoje ir tik nuo mūsų pasirinkimų priklausys kaip mes gyvensime toliau ir mūsų galutinis tikslas - sielos išgelbėjimas amžinajam gyvenimui, o ne pasmerkimui. Dievas iš savo pusės per Jėzaus Kristaus auką viską padarė, kad būtume laimingi, gyventume prasmingai ir pasiektume Dievo pažinimą ir pilnatvę. Mūsų eilė - rinktis Dievo kelią KASDIEN. Rinktis jo mąstymą KASDIEN. Rinktis gyventi kaip moko Kristus KASDIEN. Ir atsiduoti jo malonei, jo Dvasiai per tikėjimą. Tuomet vyksta stebuklai.
Apie tai galima kalbėti ir kalbėti, bet iš mano pusės tiek...
0 balsų
Tai labai gilūs ir svarbūs klausimai, kuriuos kiekvienas žmogus turi sau užduoti. Aš negaliu jums duoti galutinio ar išsamaus atsakymo, bet aš galiu pasidalinti su jumis savo, kaip pastoriaus, požiūriu.

Aš tikiu, kad esate Dievo kūrinys. Esate unikalus ir vertingas asmuo, kuriam Dievas suteikė gyvybę, gabumus ir tikslą. Esate mylimas ir priimtas Dievo besąlygiškai ir be išlygų. Esate kviečiamas bendrauti su Dievu per maldą, Biblijos skaitymą ir per tikinčiųjų bendruomenę. Esate pašauktas tarnauti Dievui ir žmonėms savo talentais ir dovanomis.

Tikiu, kad jūs šioje žemėje turėtumėte daryti tai, kas yra svarbu jums ir kas atitinka jūsų tikslą, kas duoda jums džiaugsmo ir yra prasminga, kas padeda jums augti ir tobulėti, kas naudinga kitiems ir pasauliui. Jūs šioje žemėje turėtumėte daryti, kas garbina Dievą ir atspindi jo valią.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...