Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Malda ir patyrimai
nepriskirti kategorijai
Man šis klausimas iškilo dar paauglystėje: Kas aš? Ką aš čia žemėje darau? Žinau kad yra Dievas tikiu juo, ir manau mes čia turime įveikti savo baimes o gal tai, ką vadiname karma...

1 Atsakymas

0 balsų
Tu esi Dievo kūrinys sukurtas geriems darbams per Jėzų Kristų, šlovinti Dievą, mylėti jį visa savo esybe ir savo artimą kaip save patį.
Ką tu čia žemėje darai? Dalis atsakymo pirmame teiginyje. Na, beveik visas.
Mes turime įveikti ne tik savo baimes. Mes turime kiekvieną dieną kovoti su savo kūniškumu, savo nusistatymu, savo netikėjimu ir silpnumais. Mes esame karo zonoje kiekvieną dieną - nors daugelis to nesuprantame. Mūšis dėl mūsų sielų vyksta kiekvieną dieną mūsų mintyse, galvoje ir tik nuo mūsų pasirinkimų priklausys kaip mes gyvensime toliau ir mūsų galutinis tikslas - sielos išgelbėjimas amžinajam gyvenimui, o ne pasmerkimui. Dievas iš savo pusės per Jėzaus Kristaus auką viską padarė, kad būtume laimingi, gyventume prasmingai ir pasiektume Dievo pažinimą ir pilnatvę. Mūsų eilė - rinktis Dievo kelią KASDIEN. Rinktis jo mąstymą KASDIEN. Rinktis gyventi kaip moko Kristus KASDIEN. Ir atsiduoti jo malonei, jo Dvasiai per tikėjimą. Tuomet vyksta stebuklai.
Apie tai galima kalbėti ir kalbėti, bet iš mano pusės tiek...
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

29 klausimų

23 atsakymų

183 vartotojų

...