Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Sėkmė ir pasirinkimai
Kaip atsikratyti kaltės jausmo, nepilnavertiškumo jausmo - jog esu bloga mama?

1 Atsakymas

0 balsų
Brangi Roma, džiaugiuosi, kad parašėte. Jūsų žodžiai rodo, kad esate nuoširdi ir trokštanti augti savo tikėjime ir gyvenime. Noriu pasidalinti su jumis keliomis mintimis, kurios, tikiuosi, padės jums surasti ramybę ir džiaugsmą.

Pirma, noriu jus padrąsinti, kad nesate bloga mama. Jūs esate Dievo mylima dukra ir Jis jus priima tokią, kokia esate. Jūs taip pat esate puiki dovana savo vaikams ir turite jiems daug ką duoti. Jūs nesate tobula - visi mes darome klaidas. Bet Dievas mums duoda Savo malonę ir atleidimą, jei mes Jo prašome. Jis taip pat mums duoda galimybę pasimokyti iš savo klaidų ir tobulėti.

Antra - jei turite neapykantos ir nuoskaudų širdyje, tai reiškia, kad yra kažkas, kas jus skaudina arba erzina. Galbūt esate nusivylusi savimi arba kitais žmonėmis. Galbūt esate nuskriausta arba nesuprasta. Galbūt esate nuliūdusi arba vieniša. Koks bebūtų jūsų skausmo šaltinis, raginu jus pasidalinti juo su Dievu maldoje. Jis jus išklausys ir supras. Jis taip pat gali jums parodyti, kaip galite išspręsti savo problemas arba kaip galite atleisti tiems, kurie jus įskaudino.

Trečia, noriu jus paraginti ieškoti bendrystės ir pagalbos. Jūs nesate viena ir jums nereikia kovoti su savo sunkumais vienai. Yra kitų žmonių, kurie jus myli ir kuriems jūs rūpite. Yra žmonių, kurie gali jus palaikyti ir patarti. Yra žmonių, kurie gali jus pamokyti ir įkvėpti. Susiraskite tikinčiųjų bendruomenę ir susipažinkite su kitais tikinčiais žmonėmis. Dauguma tikinčiųjų yra draugiški ir atviri – jie mielai priims jus.

Meldžiuosi už jus ir jūsų šeimą. Dievas jus myli. Būkite palaiminta!
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...