Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Mokslas ir tikėjimas
Man tai vis dar neaišku. Paprastai dauguma krikščionių nėra skaitę kitų religijų šaltinių, kurie kalba apie Dievą (dievus?). Kalbant apie kitas gyvenimo sritis, pvz. studijas, dauguma sutinka, kad vieno šaltinio negana ir darbas rašomas remiantis daugybe įvairių mokslinių darbų, knygų ir t.t., kur yra bent užuomina apie darbo objektą.

1 Atsakymas

0 balsų
Aš manau todėl, kad knygų autoriai yra skirtingi, jei galima taip pasakyti. Krikščionys tiki, kad Biblija - Šventas raštas yra VIENO Dievo Dvasios įkvėptas, kurį rašė LABAI SKIRTINGI žmonės per kelis tūkstantmečius. Visa Biblija, per tą laiką kol buvo rašoma kalbėjo apie vieną Dievą ir atpirkėją kuris ateis - Jėzų Kristų. Beveik kiekvienoje Senojo Testamento knygoje yra užuominų apie Jėzaus Kristaus atėjimą, mirtį, prisikėlimą. Visi tie žmonės, patys to nežinodami, bet įkvėpti Dievo dvasios išpranašavo Kristaus atėjimą ir gyvenimą, ir mirtį, ir prisikėlimą. Autorius - vienas - Dievas. Tai vienintelė knygą, kurią rašė tiek daug žmonių per tokį ilgą laiką ir kuri tobulai išpildo Dievo pažinimo planą. Kalbant apie kitas knygas - kokie žmonės ir KOKIOS DVASIOS ĮKVĖPTI jas rašė? (Juk jei yra Dievas - dvasia, yra ir velnias, kuris irgi yra dvasia) Ir kaip tos knygos realiai keičia žmonių gyvenimus? Ar apskritai keičia? Nes Biblija keičia LABAI daug gyvenimų - į gerąją pusę. Dėl jos žmonės buvo žudomi, deginami, kankinami. Pirmieji krikščionys, kurie pradėjo rašyti Naująjį Testamentą - beveik visi žuvo kaip kankiniai. Ir tai yra istoriškai patvirtinta.

Apie kitas religijas ir jų išpažinėjus negaliu daug pasakyti, bet rekomenduoju paskaityti knygutę "Vieno guru mirtis". Kaip indų guru atsivertė į krikščionybę ir kodėl.

P.S. Tie kurie krikščionybės vardu darė nusikaltimus - nėra krikščionys. Bet dėl to krikščionybė nepraranda savo vertės. Kaip sakė Jėzus, medį pažinsite iš jo vaisių.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

47 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...