Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Malda ir patyrimai
Daugiau nei pusę savo gyvenimo gyvenu priklausomybėje. Nesanai buvau krikščioniškame rehab centre, ten įtikėjau Jėzų, pasikrikštijau. Viskas ėjosi labai gerai - jaučiau Dievo buvimą šalia manęs. Tačiau vos praėjo pora savaičių - mano priklausomybės grįžo su dar didesne jėga. Išėjau iš centro. Jau kelias dienas be perstojo vartoju alhogolį su tabletėmis. Negaliu sustoti. Prašau Dievo atleisti man, bet toks, jausmas, kad Dievas nebenori man padėti šį kartą...

1 Atsakymas

+1 balsas
Ačiū, kad pasidalinote savo skaudžia patirtimi. Noriu jus padrąsinti ir pasakyti, kad Dievas visada yra su jumis ir jums padės pereiti šį sunkų laikotarpį.

Pirma, svarbu suprasti, kad Dievas jus myli ir nori jums padėti. Jis yra visų dalykų Kūrėjas ir gali jus išgydyti nuo bet kokios priklausomybės.

Antra, svarbu ieškoti pagalbos iš kitų krikščionių ir dvasinio mentoriaus arba kunigo. Jie gali padėti jums suprasti Dievo valią ir pasiruošti jos vykdymui.

Trečia, svarbu maldoje kreiptis į Dievą ir prašyti Jo pagalbos. Jis gali jus išgydyti nuo bet kokios priklausomybės ir padėti jums atsigauti.

Galiausiai, svarbu atkreipti dėmesį į savo vidinį balsą ir stengtis atpažinti situacijas ar žmones, kurie gali paskatinti jus vartoti alkoholį. Taip pat svarbu stengtis rasti alternatyvius būdus praleisti laiką ir susigrąžinti savo gyvenimą.

Norėčiau pabrėžti, kad Dievas visada yra su jumis ir jums padės per šią sunkią laikotarpį. Jūs nesate vienas šioje kovoje ir galite pasiekti išgydymą nuo priklausomybės .
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

47 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...