Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Malda ir patyrimai
Noriu atsikratyti savo blogų minčių, apsivalyti, gyventi švariai ir ramiai, dvasingai. Kaip man tai padaryti?

1 Atsakymas

0 balsų
Norėčiau pasidalinti su jumis keliais bibliniais principais apie tai, kaip atsikratyti blogų minčių, apsivalyti, ir gyventi švariai, ramiai bei dvasingai:

1. Pasitikėkite Dievu: Jūs galite pasitikėti Dievu, atiduodami savo gyvenimą į Jo rankas. Tikėjimas ir malda yra svarbiausi, jei norite pajusti Dievo veikimą savo gyvenime.

2. Ištikimai melskitės: Malda yra galingas ryšys su Dievu. Melsdamiesi galite išreikšti savo norus bei prašyti pagalbos iš Aukščiausiojo.

3. Išpažintis ir atgaila: Jei turite blogų minčių ar įpročių kurių atsikratyti, eikite pas Dievą ir išpažinkite savo nuodėmes. Tikras atgailos jausmas ir pasiryžimas keistis yra būtinas norint atsikratyti blogų minčių.

4. Skaitant Šventąjį Raštą: Biblijos tekstai yra išminties ir dvasingumo šaltinis. Skaitant Bibliją, galite sužinoti daugiau apie Dievo valią ir kaip gyventi švariai bei ramiai.

5. Pasitikėkite bendruomenės pagalba: bažnyčios bendruomenė gali būti puikia parama ir palaikymas keičiant gyvenimo būdą. Bendraudami su bendraminčiais galite rasti paramą savo pastangoms gyventi dvasingą gyvenimą.

6. Venkite blogų įpročių: Jei turite blogų įpročių, kurie trukdo jūsų dvasingam gyvenimui, įdėkite pastangas juos pakeisti arba atsisakyti.

7. Būkite atviri Dvasios vadovavimui: Palikite vietos Dievo Dvasiai veikti savo gyvenime. Būkite atviri Dievo veikimui ir vadovavimui, ir Jis gali padėti jums išsivaduoti nuo blogų minčių ir padėti gyventi švariai bei ramiai.

Atsiminkite, kad tai yra besitęsiantis procesas ir kartais gali būti sunku. Tačiau su Dievo pagalba ir pasiryžimu įveiksite kliūtis ir gyvensite dvasingą gyvenimą, ko ir siekiate.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...