Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Sėkmė ir pasirinkimai
Laba diena,
Einu dabar tikrai per sunkius etapus.
Labai prašau nesmerkti manęs, bet pasakysiu, kartais sunku suprasti Dievo kelius

1 Atsakymas

0 balsų
Aš jūsų nesmerkiu ir nežiūriu iš aukšto į jus. Suprantu jus ir užjaučiu. Aš žinau, kad gyvenimas kartais gali būti labai sunkus ir labai skausmingas. Aš pats esu patyręs daug išbandymų ir kančių savo gyvenime. Aš taip pat žinau, kad kartais sunku suprasti Dievo kelius ir planus. Esu klausęs Dievo daugybės klausimų ir abejojęs Jo meile ir galybe.

Bet aš taip pat noriu jums pasakyti, kad tikiu, kad Dievas yra geras ir ištikimas. Aš tikiu, kad Dievas jus myli ir rūpinasi jumis. Aš tikiu, kad Dievas yra su jumis ir niekada jūsų nepaliks. Aš tikiu, kad Dievas gali panaudoti viską jūsų labui ir Jo šlovei. Tikiu, kad Dievas gali duoti jums ramybę ir viltį net tamsiausiose akimirkose.

Noriu jums pasiūlyti keletą patarimų, kaip galite susidoroti su savo sunkumais ir ieškoti Dievo kelio:
•Melskitės. Pasakykite Dievui viską, kas jus neramina ir skaudina. Paprašykite jo pagalbos ir vadovavimo. Pasitikėkite Jo atsakymu ir Jo laiku.

•Skaitykite Bibliją. Raskite joje žodžius, kurie kalba apie Dievo meilę, pažadus ir kaip Jis veikė. Mąstykite apie juos ir taikykite savo gyvenime.

•Bendraukite su kitais tikinčiaisiais. Ieškokite draugų, šeimos ar bažnyčios narių, kurie gali jus palaikyti ir padrąsinti. Pasidalinkite su jais savo sunkumais ir prašykite jų maldos ir patarimo.

•Darykite tai, kas duoda jums džiaugsmo ir yra prasminga. Raskite laiko savo pomėgiams, hobiams ar veikloms, kurios jus nuramina ir stiprina. Būkite dėkingi už mažus dalykus, kurie gražina jums gyvenimo spalvas.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...