Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Sėkmė ir pasirinkimai
Pastaruoju metu jaučiuosi nekaip, dažnai aplanko liūdesys, depresinė būsena, nemiga. Turiu labai sunkiai sergančią mamą, ligotą tėvuką.

1 Atsakymas

+1 balsas

patvirtintas
 
Geriausias atsakymas
Brangioji, man gaila, kad jaučiatės taip blogai. Jūsų situacija yra labai sunki ir suprantu, kad jums reikia paguodos ir palaikymo. Aš noriu parašyti jums kelis dalykus, kurie, tikiuosi, padės jums.

Pirma, noriu jus užtikrinti, kad jūs nesate viena. Dievas yra su jumis ir Jis jus myli. Jis mato jūsų skausmą ir nori jums padėti. Jis taip pat siunčia jums savo angelus, kurie jus saugo ir globoja. Jūs galite kreiptis į Dievą savo maldose ir prašyti Jo pagalbos.

Antra, noriu jus padrąsinti, kad nesate bejėgė. Jūs turite stiprybės ir resursų, kurie gali jums padėti įveikti sunkumus. Jūs turite tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu, kuris yra jūsų uola ir tvirtovė. Jūs turite savo protą ir valią, kurie leidžia jums priimti teisingus sprendimus ir veikti protingai. Jūs turite savo širdį ir meilę, kurie leidžia jums būti dosniai ir gailestingai.

Trečia, noriu jus paraginti ieškoti kitų tikinčiųjų bendrystės ir paramos. Jūs nesate izoliuota ir jums nereikia kentėti vienai. Yra žmonių, kurie jus gali jus suprasti ir rūpintis jumis. Yra žmonių, kurie gali jus palaikyti ir paguosti. Yra žmonių, kurie gali jums patarti ir padėti. Kreipkitės į tikinčiųjų bendruomenę arba į jums artimus žmones.
Aš meldžiuosi už jus ir jūsų tėvus. Dievas tepalaimina jus ir juos!
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...