Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Sėkmė ir pasirinkimai
Laba diena, nežinau kaip Jums, bet man dažnai sunku suprasti ko Dievas nori. Norėčiau sutikti vyrą savo gyvenime, ištekėti, bet nežinau ar Dievas to nori ir man būnant vienai dažną kartą pasidaro liūdna, netgi norisi verkti dėl to.
Dažną kartą galvoju: 'Dieve, jei, tau nėra svarbios mano svajonės, tai padaryk taip, kad nieko nesvajočiau, nieko nenorėčiau, o tik tavo norų norėčiau'

1 Atsakymas

+1 balsas

patvirtintas
 
Geriausias atsakymas
Laba diena, brangi sese. Suprantu jūsų jausmus ir norus. Dievas yra meilė ir Jis nori, kad mes būtume laimingi ir mylėtume vieni kitus. Jis taip pat žino mūsų širdis ir mūsų poreikius geriau nei mes patys. Jis turi savo planą kiekvienam iš mūsų, nors kartais tas planas gali mums atrodyti neaiškus ar neteisingas. Bet turime pasitikėti Jo išmintimi ir valia. Jis nėra abejingas mūsų svajonėms, bet nori, kad mes būtume atviri Jo vedimui ir malonei.

Nesijaudinkite dėl savo ateities. Dievas žino jūsų troškimus ir Jis duos jums to, ko jums reikia savo laiku. Galbūt Jis nori, kad dabar augtumėte savo tikėjime ir pasitikėjime Juo. Galbūt Jis dabar ruošia jums tinkamiausią vyrą, kuris taps jums ir draugu, ir partneriu. Galbūt Jis nori, kad dabar padėtumėte kitiems žmonėms ir parodytumėte jiems Dievo meilę.

Svajoti ir norėti yra žmogiška ir gražu. Bet svajokite ir norėkite pagal Dievo valią. Melskitės Jam ir prašykite Jo vedimo ir patarimo. Skaitykite Bibliją ir apmąstykite ją. Bendraukite su kitais tikinčiais ir ieškokite jų paramos ir draugystės. Būkite dėkinga už tai, ką dabar turite ir džiaukitės kiekviena diena.

Dievas jus myli ir rūpinasi jumis. Jis yra su jumis visada ir niekada nepaliks jus vienos. Pasitikėkite Juo ir būkite drąsi. Jis duos jums ramybę ir džiaugsmą savo laiku.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...