Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Sėkmė ir pasirinkimai
Mane nori palikti žmona aš ją taip myliu

1 Atsakymas

0 balsų
Ačiū, kad pasidalinote savo problema. Suprantu, kad jūsų situacija gali būti labai sunki ir skaudi. Santuoka yra šventas įsipareigojimas ir reikalaujantis visiško pasitikėjimo vienas kitu. Raginčiau jus siekti išsiaiškinti jūsų santuokos problemas ir stengtis juos išspręsti su meile, pagarba ir atsakomybe.

Svarbu, kad santuokoje abu partneriai atidžiai klausytųsi vienas kito, būtų atviri ir pasirengę bendradarbiauti santuokos gerovei. Jūsų meilės jausmai gali būti stiprūs, tačiau svarbu įvertinti, ar jie grindžiami sveikos partnerystės pagrindu.

Būtų labai gerai pasikalbėti apie jūsų situaciją. Labai svarbu, kad kreiptumėtės į patikimą asmenį, kaip pavyzdžiui, savo pastorių arba šeimos konsultantą, kuris galėtų jums padėti pereiti per šį iššūkį. Jūsų santuokos išsaugojimas yra svarbiausias dalykas.

Atkreipkite dėmesį, kad aš, kaip internete patarimus dalijantis anonimas, galiu pasiūlyti jums moralinę paramą ir dvasinę pagalbą, tačiau galutinį sprendimą dėl santuokos ateities turėtų priimti jūsų abiejų širdys ir sąžinės.

Dievas jums tepadeda. Tikiu, kad Jis jus lydės ir padės šioje situacijoje, jei šį klausimą spręsite kartu su Dievu.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...