Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Garbė Jėzui Kristui, ar tiesa, kad negaliu eiti išpažinties ir komunijos, jei nesu priėmusi santuokos sakramento, o susituokusi tik metrikacijoje? Santuokos sakramento labai norėjau, bet dėl kitos pusės to nepriimėme...

1 Atsakymas

0 balsų
Atsakymas priklauso nuo to, kokia yra jūsų tikėjimo tradicija ir kokia yra jūsų santykių būklė. Jei jūs esate katalikė ar ortodoksė, tai tikrai jums reikia būti santuokos sakramente, kad galėtumėte gauti išpažinties ir komunijos sakramentus. Tai yra dėl to, kad šios bažnyčios moko, kad santuoka yra Dievo sukurta ir nepažeidžiama sąjunga tarp vyro ir moters, kuri yra atspindys Kristaus ir Bažnyčios santykio. Jei jūs gyvenate kartu ar turite lytinių santykių su asmeniu, kuris nėra jūsų sutuoktinis pagal bažnytinę teisę, tai laikoma sunkia nuodėme ir trukdo jums būti Dievo malonėje.
Jeigu jūs esate protestantas ar evangelikas, tai gali būti ne taip griežta. Kai kurios protestantų bažnyčios neturi sakramentų sąvokos ir laiko išpažintį ir komuniją simboliniais veiksmais, kurie primena mums apie mūsų nuodėmių atleidimą ir bendrystę su Kristumi. Šios bažnyčios skatina santuoką kaip Dievo valią ir idealą žmonių santykiams, bet jos taip pat pripažįsta, kad yra įvairių situacijų ir aplinkybių, kurios gali sudaryti kliūtis ar iššūkius santuokai. Todėl jos gali būti lankstesnės ir gailestingos tiems, kurie gyvena kartu ar turi seksualinių santykių be santuokos. Tačiau jos vis tiek ragina juos siekti Dievo vedimo ir palaiminimo savo santykiams.
Jei norite daugiau informacijos ar pagalbos - rekomenduoju kreiptis į vietinę bažnyčią ar dvasininką.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...