Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
+1 balsas
Sėkmė ir pasirinkimai
Noriu su kuo nors nuoširdžiai pasikalbėti šia tema, bet neturiu, su kuo.

1 Atsakymas

0 balsų
Suprantu, kad jums gali būti sunku rasti vidinę ramybę ir jus tenkinantį bendravimą. Daugelis žmonių šiandien jaučiasi neramūs, vieniši ir praradę prasmę. Aš pats esu patyręs tokius jausmus savo gyvenime.
Bet aš taip pat žinau, kad yra būdas ir yra viltis surasti vidinę ramybę ir bendravimą. Aš tikiu, kad šį būdą ir šią viltį teikia pats Dievas. Tikiu, kad Dievas yra mūsų ramybės šaltinis ir mūsų draugas. Tikiu, kad Dievas nori, kad Jį mes pažintumėm ir Jis mus myli. Aš tikiu, kad Dievas gali duoti mums ramybę ir bendravimą per savo Dvasią, savo Žodį ir savo žmones.

Noriu jums pasiūlyti keletą žingsnių, kaip galite siekti vidinės ramybės ir bendravimo su Dievu ir žmonėmis:

•Atsiverkite Dievui. Pasakykite Jam savo mintis, jausmus ir poreikius. Paprašykite Jo duoti jums ramybę ir bendravimą. Klausykite Jo balso ir vadovaukitės Jo vedimu.

•Pasitikėkite Dievu. Priimkite Jo meilę, malonę ir atleidimą. Pasiduokite Jo valiai ir planui. Pripažinkite Jo galybę ir gerumą.

•Sekite Dievu. Gyvenkite pagal Jo principus ir Jo vertybes. Darykite tai, kas teisinga ir gera. Būkite nuoširdus.

•Bendraukite su Dievu. Skaitykite Jo Žodį - Bibliją - ir mąstykite apie tai, ką perskaitėte. Melskitės Jam kasdien ir dėkokite Jam už viską. Giedokite Jam giesmes.

•Bendraukite su kitais tikinčiaisiais. Nueikite į bažnyčios susirinkimą ir dalyvaukite jos veikloje. Raskite draugų, kurie turi tikėjimą ir vertybes, panašias į jūsų. Dalinkitės su jais savo gyvenimu ir prašykite jų palaikymo.

•Bendraukite su kitais žmonėmis. Būkite draugiški, atviri ir nuoširdūs. Rodykite jiems meilę, gailestingumą ir pagarbą. Padėkite jiems savo galimybėmis.
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...