Svetainės Taisyklės ir Privatumo politika.
0 balsų
Sėkmė ir pasirinkimai
Kaip man skleisti kitiems Dievo Žodį, kad manęs neatmestų?

1 Atsakymas

0 balsų
Dievo Žodis yra mūsų gyvenimo pagrindas ir turime dalintis juo su kitais. Bet kartais tai darydami susiduriame su sunkumais ar atmetimu. Kaip įveikti šiuos sunkumus?

Manau, kad pirma turime melstis Dievui, kad Jis duotų mums išminties, drąsos ir meilės skleisti Jo Žodį. Melskitės taip pat už tuos žmones, kuriems norite papasakoti apie Jėzų. Prašykite Dievo, kad Jis paruoštų jų širdis ir atvertų jų ausis tam, ką jiems sakysite.

Antra - būkite nuoširdi. Nesistenkite jų įtikinti ar priversti juos priimti jūsų tikėjimą. Tiesiog pasidalinkite savo asmenine patirtimi ir liudijimu, kaip Dievas veikia jūsų gyvenime. Būkite atvira ir draugiška, užduokite klausimus, išklausykite jų nuomonės.

Trečia - būkite kantri ir nepasiduokite. Kartais iš karto negalime matyti rezultatų arba sulaukiame neigiamo atsako. Bet neturime nusiminti ar nuleisti rankas. Turime prisiminti, kad Dievas yra tas, kuris duoda mūsų darbui augimą ir atneša vaisių. Mes esame tik Jo tarnai ir instrumentai. Turime pasitikėti Jo valia ir laukti Jo meto.

Meldžiuosi už jus ir jūsų pastangas. Dievas tepalaimina jus!
Čia galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

48 klausimų

52 atsakymų

183 vartotojų

...